Pobočky

Praha 11 – Chodov

Tábor v Praze 11 na Chodově probíhá v areálu kolejí VŠCHT a VŠE. Konkrétně na vyhrazené části parkoviště ulice Dunovická. Pokročilá družstva pravidelně vyjíždí také na inline stezku do Kunratického lesa. K obědům docházíme do restaurace Spojovna, která je vzdálená pár desítek metrů. Každý čtvrtek probíhá dopolední výlet na Chodovskou tvrz. V případě nepříznivého počasí máme vyhrazenou klubovnu VŠCHT, kde nebruslíme. Dostupné termíny jednotlivých táborů naleznete v přihlášce.

Podat přihlášku

Praha 8 – Dolní Chabry

V Praze 8 probíhá tábor v areálu ZŠ Dolní Chabry, konkrétně na sportovních hřištích za školou. K obědům docházíme do restaurace Karel, která je vzdálená pár stovek metrů. Ve čtvrtek vždy probíhá dopolední výlet na inline stezku vedoucí kolem ZOO v Tróji. V případě nepříznivého počasí máme vyhrazenou tělocvičnu základní školy, kde probíhají pohybové aktivity – nebruslíme. Dostupné termíny jednotlivých táborů naleznete v přihlášce.

Podat přihlášku

Praha 3 – Jarov

Příměstské tábory na Jarově (Praha 3) probíhají na multifunkčním hřišti Habrová, které nabízí skvělé podmínky pro všechny kolečkové sporty. S pokročilými bruslaři vyrážíme pravidelně na vyjížďky do přilehlého Malešického parku, kde se také odehrává čtvrteční dopolední výlet. Na obědy docházíme do restaurace sportovního centra Hector. V případě nepříznivého počasí, využíváme sportovního centra Hector, kde nebruslíme. Dostupné termíny jednotlivých táborů naleznete v přihlášce.

Podat přihlášku

Praha 10 – Štěrboholy

Nejnovější pobočka se nachází na vyhrazené části parkoviště Obchodního centra EUROPARK ve Štěrboholech a přilehlém parku ve kterém se nachází inline stezka. Na obědy budeme docházet do restaurace Golosana. K doplňkovým aktivitám budeme využívat přilehlé discgolfové hřiště a minigolfové hřiště v obchodním centru. V případě nepříznivého počasí využíváme vyhrazenou část podzemního parkoviště, tudíž nás jakékoliv počasí nezastaví. Dostupné termíny jednotlivých táborů naleznete v přihlášce.

Podat přihlášku

Kontaktujte nás pro volný termín

Gabriela Janečková
gabca@hepaoutfit.cz - 774 189 037