Pobočky

Praha 11 – Chodov

Tábor v Praze 11 na Chodově probíhá v areálu kolejí VŠCHT a VŠE. Konkrétně na vyhrazené části parkoviště ulice Dunovická. Pokročilá družstva pravidelně vyjíždí také na inline stezku do Kunratického lesa. K obědům docházíme do restaurace El Mágico, která je vzdálená pár desítek metrů. Každý čtvrtek probíhá dopolední výlet na Chodovskou tvrz. V případě nepříznivého počasí máme vyhrazenou klubovnu VŠCHT, kde nebruslíme.

Podat přihlášku

Praha 8 – Dolní Chabry

V Praze 8 probíhá tábor v areálu ZŠ Dolní Chabry, konkrétně na sportovních hřištích za školou. K obědům docházíme do restaurace Karel, která je vzdálená pár stovek metrů. Ve čtvrtek vždy probíhá dopolední výlet na inline stezku vedoucí kolem ZOO v Tróji. V případě nepříznivého počasí máme vyhrazenou tělocvičnu základní školy, kde probíhají pohybové aktivity – nebruslíme.

Podat přihlášku

Praha 3 – Jarov

Příměstské tábory na Jarově (Praha 3) probíhají na multifunkčním hřišti Habrová, které nabízí skvělé podmínky pro všechny kolečkové sporty. S pokročilými bruslaři vyrážíme pravidelně na vyjížďky do přilehlého Malešického parku, kde se také odehrává čtvrteční dopolední výlet. Na obědy docházíme do restaurace sportovního centra Hector. Sportovní centrum nám zároveň poskytuje prostory v případě nepříznivého počasí, kdy nebruslíme.

Podat přihlášku

Praha 10 – Štěrboholy

Nejnovější pobočka se nachází na vyhrazené části parkoviště Obchodního centra EUROPARK ve Štěrboholech a přilehlém parku ve kterém se nachází inline stezka. Na obědy budeme docházet do restaurace Golosana. K doplňkovým aktivitám budeme využívat přilehlé discgolfové hřiště a minigolfové hřiště v obchodním centru. V případě nepříznivého počasí využíváme vyhrazenou část podzemního parkoviště, tudíž nás jakékoliv počasí nezastaví.

Podat přihlášku

Kontaktujte nás pro volný termín

Gabriela Janečková
gabca@hepaoutfit.cz - 774 189 037