Náš tým

Gabča je nejzkušenější z našich instruktorů a zároveň také jejich koordinátorkou. S výukou dětí začala již v roce 2009 ve zlínské pobočce. Setkáte se s ní na většině individuálních lekcí inline bruslení a nordic walking a také v některých termínech příměstských inline táborů.

Gabriela Urbánková

Koordinátorka a hlavní instruktorka
Léňa je holčina z Moravy, která miluje bruslení a děti. Studuje zdravotnickou školu, ale do budoucna by se chtěla věnovat právě práci s dětmi.

Lenka Polzerová

Instruktorka inline bruslení
Viki je velká milovnice bruslení, kterému se věnuje již od svých 4 let. Na pražských pobočkách působí od roku 2018 a setkáte se s ní v rámci příměstských táborů inline i freestyle bruslení. Ke sportu má velmi blízký vztah a vedle bruslení se 12 let věnovala moderní gymnastice. V současné době také prohlubuje své znalosti v oblasti biologie, kterou studuje na UK v Praze.

Viki Matsakyanová

Instruktorka inline bruslení
Ondra působí v našich pražských pobočkách od roku 2016. Je jedním z našich nejlepších bruslařů a všeobecně velký sportovec. Aktivně se věnuje plážovému volejbalu.

Ondřej Zatloukal

Instruktor inline bruslení
Karolína, které nikdo neřekne jinak než Kelli, je učitelkou na ZŠ. Práce s dětmi ji baví tak, že si bez ní nedokáže představit ani letní prázdniny. Na pohybu je závislá a bruslení miluje.

Kelli Hůlová

Instruktorka Inline bruslení
Anet je jednou z našich zkušenějších instruktorek inline bruslení. Působí v naší škole od roku 2015.

Aneta Dušková

Instruktorka Inline bruslení
Martina pochází z Prahy a je studentkou ekonomické fakulty na ČZU. Volné dny ráda tráví venku s přáteli a nebo na procházce se svým pejskem. Už od malička má velmi kladný vztah k bruslení. Zvlášť In-line bruslení, je pro Martinu skvělý způsob odreagování a relaxace.

Martina Fričová

Instruktorka inline bruslení
Na bruslích jezdí od 4 let. Rád tráví volný čas sportem.

Patrik Linet

Instruktor inline bruslení
Katka pochází z Prahy, kde také studuje obor fotografie. Volný čas ráda tráví s přáteli venku sportováním. Od malička jezdí na různých prknech (skateboardisty, penny board, longboard), ale nakonec se nejvíce zamilovala do longboardu.

Katka Machová

Instruktorka longboardingu
Ondra 5x absolvoval náš příměstský inline a freestyle tábor. V roce 2017 rozšířil náš tým instruktorů a nyní předává své dovednosti jako pomocný instruktor inline bruslení dalším dětem.

Ondra Šmíd

Pomocný instruktor
Ema je studentkou gymnázia. Prošla našimi klasickými inline tábory i freestyle campy. Práce s dětmi je jí velice blízká, jelikož má tři mladší sourozence. Bruslí od čtyř let a zhruba od deseti se věnuje freestylu na bruslích. Kromě in-line bruslení jí také baví golf, různé míčové hry a hra na piáno.

Ema Nebuželská

Pomocná instruktorka
In-line školičku navštěvovala každoročně od 6ti let, a postupně se vypracovala na pomocnou instruktorku. Kromě in-line bruslení se od 4 let intenzivně věnuje modernímu tanci. Je studentkou střední pedagogické školy a chce se do budoucna věnovat práci s dětmi.

Alča Jarešová

Pomocná instruktorka
Žanda je studentka Biochemie v Praze. Kromě ježdění na bruslích ráda kreslí, již 12 let aktivně jezdí na koních a obecně miluje sport.

Žaneta Tejmlová

Instruktorka inline bruslení
Sandra pochází z Vysočiny. Nyní studuje na ČZU obor Zoorehabilitace. Miluje bruslení (v zimě i v létě). Věnovala se od 10 let rychlobruslení. Kromě bruslení mám ráda běžecké lyžování, kolo a jakýkoliv adrenalin.

Sandra Šimková

Instruktorka inline bruslení
Míša je usměvavá studentka gymnázia z Krkonoš. Sport je její každodenní náplní. Kromě inline bruslení ráda leze po skalách, v zimě jezdí na lyžích, běžkuje nebo se věnuje skialpinismu. Má ráda adrenalin, pohyb, zábavu, kontakt s dětmi - a to je přesně to, co práce instruktora spojuje.

Míša Neumanová

Instruktorka inline bruslení
Matouš je jedním z našich nejlepších bruslařů. Krom inline se aktivně věnuje i hokeji a dalším sportům.

Matouš Kotrbatý

Instruktor inline bruslení
Kačka mimo bruslení hraje přes 10 let házenou, ráda běhá, v zimě jezdí na snowboardu a celkově miluje sport. Baví ji práce s dětmi, ať už se jedná o kroužky, hlídání, doučování či letní tábory.

Kačka Martínková

Instruktorka inline bruslení
Janča miluje děti a inline bruslení. Především si ráda střihne delší vyjíždku a nemá ráda padání :)

Jana Stefanová

Instruktorka inline bruslení
Viki jezdí na longboardu už pátým rokem a za tu dobu se zúčastnil několika závodu mistrovství ČR v downhill longboardingu. Můžete ho potkat na příměstských táborech v Praze.

Viktor Bečvář

Instruktor longboardingu
Štěpán je instruktorem longboard campů. Jízdě na longboardu se věnuje přes pět let a perfektně jej ovládá. Vedle longboardu se aktivně věnuje baseballu, snowboardingu, surfingu, fotbalu a individuálně také učí na trampolínkách.

Štěpán Peřina

Instruktor longboardingu
Monika u nás společně se Štěpánem učí děti jezdit na longboardu. Mimo klasické jízdy ovládá i sliding a dancing prvky.

Monika Muroňová

Instruktorka longboardingu
Natka je společně s Monikou naší instruktorkou longboardingu se kterou se setkáte v rámci příměstských táborů. Na longboardu piluje stezky a silnice již dlouhá léta. Její oblíbenou longboard disciplínou je dancing.

Natálie Jacková

Instruktorka longboardingu
Verča se 10 let aktivně věnovala krasobruslení, takže od ní můžete očekávat pouze precizní provedení všech metodických prvků :) Miluje děti a jezdí ráda na kole.

Verča Borůvková

Instruktorka inline bruslení
Charlot učí děti jezdit na bruslí od roku 2018. Věnuje se in-line bruslení, ráda hraje golf, tenis a přes 13 let závodně plave.

Charlota Váňová

Instruktorka inline bruslení
Rózi už druhým rokem potkáte na táborech v Praze nebo v jejím rodném Novém Jičíně. Od září začíná studovat fyzioterapii, pohyb je ji velmi blízký. Mimo jiné je zdravotníkem ČČK.

Rózi Kyselá

Instruktorka inline bruslení
Helča je zkušená instruktorka s kterou se setkáte v příměstských táborech inline a freestyle bruslení ve Zlíně a Praze. Tábory u nás mnohokrát absolvovala jako dítě a nyní je sama vede.

Helena Slívová

Instruktorka Inline bruslení
Sabča učí v pražské pobočce děti bruslit již pátým rokem a patří tak mezi naše nejzkušenější instruktory. Potkáte se s ní v příměstských táborech inline a freestyle bruslení. Mimo jiné je českou softballovou reprezentantkou.

Sabina Vítková

Instruktorka inline & freestyle bruslení
S Terez se setkáte v příměstských táborech inline bruslení, kde děti učí od roku 2016. Mimo bruslení je také vášnivou bikerkou.

Tereza Pavlátová

Instruktorka inline bruslení
Michal je náš nejkomplexnější instruktor. Ve zlínské pobočce působí již mnoho let a vystřídal postupně posty inline, freestyle i longboard instruktora. Jelikož aktuálně žije v Praze, tak nám vypomáhá dle časových možností.

Michal Minarčík

Instruktor všeho :)
S Tomášem drtivá většina z vás komunikovala, ale málokdo jej viděl osobně. Stará se o hladký chod pražských poboček a také se snaží, aby značka HEPA Outdoor Fitness asociovala kvalitní služby a radost z pohybu. Začínal jako instruktor ve zlínské pobočce, posléze převzal pražskou pobočku, kde několik let učil dokud mu to čas dovoloval.

Tomáš Urbánek

Vedoucí pobočky

Všichni instruktoři, kteří se budou starat o Vás či Vaše děti, prošli instruktorským kurzem HEPA Outdoor Fitness, který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. V roce 2008 jsme také vytvořili vlastní metodickou řadu, kterou neustále rozvíjíme a dle které probíhá samotná výuka.