Náš tým

Gabča je nejzkušenější z našich instruktorů a zároveň také jejich koordinátorkou. S výukou dětí začala již v roce 2009 ve zlínské pobočce. Setkáte se s ní na většině individuálních lekcí inline bruslení a nordic walking a také v některých termínech příměstských inline táborů.

Gabriela Janečková

Koordinátorka a hlavní instruktorka
Štěpán je hlavním instruktorem našich longboard campů. Jízdě na longboardu se věnuje přes pět let a perfektně jej ovládá. Vedle longboardu se aktivně věnuje baseballu, snowboardingu, surfingu, fotbalu a individuálně také učí na trampolínkách.

Štěpán Peřina

Hlavní instruktor longboardingu
Patrik působí v pražské pobočce od roku 2017 a setkáte se s ním v rámci táborů inline bruslení. Je to velký sportovec a kromě inlinů jej baví i fotbal, hokejbal, golf nebo basketbal.

Patrik Jankovič

Instruktor inline bruslení
Rózi už druhým rokem potkáte na táborech v Praze nebo v jejím rodném Novém Jičíně. Od září začíná studovat fyzioterapii, pohyb je ji velmi blízký. Mimo jiné je zdravotníkem ČČK.

Rózi Kyselá

Instruktorka inline bruslení
Léňa je holčina z Moravy, která miluje bruslení a děti. Studuje zdravotnickou školu, ale do budoucna by se chtěla věnovat právě práci s dětmi.

Lenka Polzerová

Instruktorka inline bruslení
Anet je jednou z našich zkušenějších instruktorek inline bruslení. Působí v naší škole od roku 2015.

Aneta Dušková

Instruktorka Inline bruslení
Ondra působí v našich pražských pobočkách od roku 2016 a jelikož mu ještě není 18, tak zastává pozici pomocného instruktora. Nicméně je to jeden z našich nejlepších bruslařů a tak již má co předávat.

Ondřej Zatloukal

Pomocný instruktor
Viki je velká milovnice bruslení, kterému se věnuje již od svých 4 let. Na pražských pobočkách působí od roku 2018 a setkáte se s ní v rámci příměstských táborů inline i freestyle bruslení. Ke sportu má velmi blízký vztah a vedle bruslení se 12 let věnovala moderní gymnastice. V současné době také prohlubuje své znalosti v oblasti biologie, kterou studuje na UK v Praze.

Viki Matsakyanová

Instruktorka inline bruslení
Verča se 10 let aktivně věnovala krasobruslení, takže od ní můžete očekávat pouze precizní provedení všech metodických prvků :) Miluje děti a jezdí ráda na kole.

Verča Borůvková

Instruktorka inline bruslení
Charlot učí děti jezdit na bruslí od roku 2018. Věnuje se in-line bruslení, ráda hraje golf, tenis a přes 13 let závodně plave.

Charlota Váňová

Instruktorka inline bruslení
Tereza učí od roku 2017 v Jihlavě, nyní se s ní setkáte v Praze. Ráda tráví čas s dětmi. Kromě inline bruslení se ráda proběhne přírodou, nebo zahraje volejbal s kamarády.

Terka Hašková

Instruktorka inline bruslení
Monika u nás společně se Štěpánem učí děti jezdit na longboardu. Mimo klasické jízdy ovládá i sliding a dancing prvky.

Monika Muroňová

Instruktorka longboardingu
Viki jezdí na longboardu už pátým rokem a za tu dobu se zúčastnil několika závodu mistrovství ČR v downhill longboardingu. Můžete ho potkat na příměstských táborech v Praze.

Viktor Bečvář

Instruktor longboardingu
Helča je zkušená instruktorka s kterou se setkáte v příměstských táborech inline a freestyle bruslení ve Zlíně a Praze. Tábory u nás mnohokrát absolvovala jako dítě a nyní je sama vede.

Helena Slívová

Instruktorka Inline bruslení
Natka je společně s Monikou naší instruktorkou longboardingu se kterou se setkáte v rámci příměstských táborů. Na longboardu piluje stezky a silnice již dlouhá léta. Její oblíbenou longboard disciplínou je dancing.

Natálie Jacková

Instruktorka longboardingu
Janča miluje děti a inline bruslení. Především si ráda střihne delší vyjíždku a nemá ráda padání :)

Jana Stefanová

Instruktorka inline bruslení
Ondra 5x absolvoval náš příměstský inline a freestyle tábor. V roce 2017 rozšířil náš tým instruktorů a nyní předává své dovednosti jako pomocný instruktor inline bruslení dalším dětem.

Ondra Šmíd

Pomocný instruktor
Zuzka je velmi zkušená instruktorka inline bruslení. V naší škole působí od roku 2015.

Zuzana Tichá

Instruktorka Inline bruslení
Adrianu potkáte během příměstských táborů inline bruslení, kde učí od léta 2016.

Adriana Tomešová

Instruktorka Inline bruslení
Sabča učí v pražské pobočce děti bruslit již pátým rokem a patří tak mezi naše nejzkušenější instruktory. Potkáte se s ní v příměstských táborech inline a freestyle bruslení. Mimo jiné je českou softballovou reprezentantkou.

Sabina Vítková

Instruktorka inline & freestyle bruslení
Standa je u nás instruktorem od léta 2016. Setkáte se s ním v rámci příměstských táborů inline bruslení, zejména v Praze 8.

Stanislav Novák

Instruktor inline bruslení
S Terez se setkáte v příměstských táborech inline bruslení, kde děti učí od roku 2016. Mimo bruslení je také vášnivou bikerkou.

Tereza Pavlátová

Instruktorka inline bruslení
Adéla u nás učí děti bruslit od léta 2017. Mimo jiné se o děti stará také v jedné pražské mateřské školce, takže má velké zkušenosti.

Adéla Klabanová

Instruktorka inline bruslení
Michal je náš nejkomplexnější instruktor. Ve zlínské pobočce působí již mnoho let a vystřídal postupně posty inline, freestyle i longboard instruktora. Jelikož aktuálně žije v Praze, tak nám vypomáhá dle časových možností.

Michal Minarčík

Instruktor všeho :)
S Tomášem drtivá většina z vás komunikovala, ale málokdo jej viděl osobně. Stará se o hladký chod pražských poboček a také se snaží, aby značka HEPA Outdoor Fitness asociovala kvalitní služby a radost z pohybu. Začínal jako instruktor ve zlínské pobočce, posléze převzal pražskou pobočku, kde několik let učil dokud mu to čas dovoloval.

Tomáš Urbánek

Vedoucí pobočky

Všichni instruktoři, kteří se budou starat o Vás či Vaše děti, prošli instruktorským kurzem HEPA Outdoor Fitness, který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. V roce 2008 jsme také vytvořili vlastní metodickou řadu, kterou neustále rozvíjíme a dle které probíhá samotná výuka.